Galerie

Aktualności

Sukcesy naszych drużyn w VII Powiatowych Zawodach Sikawek Konnych

W niedzielę, 30 czerwca w Sulmierzycach odbyły się VII Powiatowe Zawody Sikawek Konnych. Miejsca na podium w obu kategoriach zdobyły

Czytaj więcej...

Relacja z Gminnych Zawodów Sportowo – Pożarniczych .

W dniu 22 czerwca 2019 r. na boisku Ośrodka Sportu i Rekreacji w Rozdrażewie odbyły się Gminne Zawody Sportowo - Pożarnicze, które miały na celu ocenę stanu wyszkolenia pożarniczego drużyn z poszczególnych jednostek Ochotniczych Straży Pożarnych. W zawodach udział wzięło 19 drużyn.

Czytaj więcej...

Relacja z Turnieju Piłki Ręcznej z okazji 13-lecia UKS „DOLIWA” Rozdrażew

W dniu 7 kwietnia 2019 r. w hali sportowej Szkoły Podstawowej w Rozdrażewie odbył się Turniej Piłki Ręcznej z okazji 13-lecia działalności Uczniowskiego Klubu Sportowego „Doliwa” Rozdrażew

Czytaj więcej...

TWP "Młodzież Zapobiega Pożarom" - sukces Szymona

28 marca br. w Komendzie Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Krotoszynie odbyły się eliminacje powiatowe Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej "Młodzież Zapobiega Pożarom".

Czytaj więcej...

UKS "Doliwa" zaprasza na Turniej Piłki Ręcznej

Uczniowski Klub Sportowy "Doliwa" w Rozdrażewie zaprasza 7 kwietnia o  godz. 10.00  na Turniej Piłki Ręcznej z okazji 13-lecia działalności Klubu

Czytaj więcej ...

Zwycięzcy Gminnego Turniej Wiedzy Pożarniczej

W dniu 6 marca  2019 r. w Rozdrażewie odbył  się Gminny Turniej Wiedzy Pożarniczej „MŁODZIEŻ  ZAPOBIEGA  POŻAROM ” 

Czytaj więcej...

Rozegrano Mistrzostwa Gminy w Piłkę Nożną Halową

W dniu 21 października 2018 roku w hali sportowej Szkoły Podstawowej w Rozdrażewie odbyły się Mistrzostwa Gminy Rozdrażew w Piłkę Nożną Halową zorganizowane przez Urząd Gminy Rozdrażew i Uczniowski Klub Sportowy „Doliwa” Rozdrażew.

Czytaj więcej...

MISTRZOSTWA GMINY W BADMINTONIE

W dniu 14 października 2018 roku w hali sportowej Szkoły Podstawowej w Rozdrażewie odbyły się Mistrzostwa Gminy Rozdrażew w Badmintonie na rok 2018.

Czytaj więcej...

MISTRZOSTWA GMINY W SZACHACH I WARCABACH

Urząd Gminy w Rozdrażewie i UKS „Doliwa” w Rozdrażewie w dniu 6 października zorganizowali Mistrzostwa Gminy w szachach i warcabach na 2018r.

Czytaj więcej...