Galerie

Rozegrano Mistrzostwa Gminy w szachach i warcabach

W dniu 15 października br.  rywalizowano w Mistrzostwach Gminy w szachach i warcabach. Celem turnieju było wyłonienie najlepszych szachistów i warcabistów z gminy

, popularyzacja gier logicznych i aktywne spędzanie wolnego czasu w wolną sobotę.
Rywalizowano w kategorii Szkół Podstawowych, Gimnazjum oraz „OPEN”. W zawodach wzięło udział 72 uczestników. Klasyfikacja w poszczególnych grupach przedstawia się następująco:
•    SZACHY
- Szkoła Podstawowa
•    dziewczęta- 2 osoby
I miejsce – Anna Broda  - S.P. Rozdrażew
II miejsce – Amelia Kołodziejska – S.P. Rozdrażew
•    chłopcy – 6 osób
I miejsce – Adam Sikora - S.P. Rozdrażew
II miejsce – Michał Frąckowiak  – S.P. Rozdrażew
III miejsce – Zybała Jan - S.P. Rozdrażew
- Gimnazjum
•    dziewczęta- 1 osoba
I miejsce – Agata Szczotka – S.P. Nowa Wieś
•    chłopcy – 7 osób
I miejsce – Kamil Baran  – S.P. Rozdrażew
II miejsce – Michał Kaczmarek – S.P Nowa Wieś
III miejsce – Marcin Frąckowiak - S.P. Rozdrażew
- „OPEN” /8 zawodników/
I miejsce – Zenon Marcinkowski  – Rozdrażew
II miejsce –  Ireneusz Włodarczyk
III miejsce – Jakub Otworowski 


    WARCABY
- Szkoła Podstawowa
•    dziewczęta- 8 osób
I miejsce – Julia Wojciechowska – S.P. Nowa Wieś
II miejsce – Anna Broda – S.P. Rozdrażew
III miejsce – Weronika Witek – S.P. Nowa Wieś
•    chłopcy – 15 osób
I miejsce – Adam Sikora  - S.P. Rozdrażew
II miejsce – Kacper Zapałowski  – S.P. Nowa Wieś
III miejsce – Michał Frąckowiak - S.P. Rozdrażew
- Gimnazjum
•    dziewczęta- 4 osoby
I miejsce – Dominika Kubiak – S.P. Rozdrażew
II miejsce – Agata Szczotka – S.P. Nowa Wieś
III miejsce – Sandra Dymowska – S.P. Nowa Wieś
•    chłopcy – 12 osób
I miejsce – Kamil Baran - S.P. Rozdrażew
II miejsce – Maciej Bartkowiak - S.P. Rozdrażew
III miejsce – Marcin Frąckowiak – S.P. Rozdrażew
- „OPEN” / 9 zawodników/
I miejsce – Zenon Marcinkowski  - Rozdrażew
II miejsce –  Kacper Burdziąg 
III miejsce – Sędziak Maciej   – Rozdrażew

Najlepszym trzem zawodnikom w poszczególnych grupach wręczono medale okolicznościowe i dyplomy.Organizację i sędziowanie zapewnili nauczyciele wychowania fizycznego Agnieszka Kołodziejska, Paweł Augustyniak.Organizatorzy Urząd Gminy i UKS "Doliwa" w Rozdrażewie zapraszają do rywalizacji  za  rok. 
                   
      

szachyiwarcaby1
szachyiwarcaby2
szachyiwarcaby3
szachyiwarcaby4
szachyiwarcaby5
szachyiwarcaby6
szachyiwarcaby7
szachyiwarcaby8