Galerie

Odbył się RAJD ROWEROWY

W sobotę  9 czerwca br. odbył się V RAJD ROWEROWY PO GMINIE ROZDRAŻEW. Organizatorami rajdu byli: Urząd Gminy w Rozdrażewie wraz z Klubem Honorowych Dawców Krwi w Rozdrażewie.

Trasę rajdu stanowiła pętla : Rozdrażew (hala sportowa) - Grębów - Nowa Wieś - Maciejew - Rozdrażewek - Rozdrażew. W rajdzie wzięło udział ok. 50 osób: dzieci, młodzież i dorośli. Przed wyjazdem w trasę zasady bezpiecznego poruszania się rowerem po drogach przedstawił uczestnikom rajdu policjant z  Komisariatu Policji w Koźminie Wlkp. Wszyscy uczestnicy otrzymali również opaski odblaskowe na rękę oraz ulotkę informacyjną zawierającą m.in. Zbiór przepisów dot. rowerzystów i rowerów zawartych w znowelizowanej ustawie - Prawo o ruchu drogowym.
Pierwszy postój odbył się w posiadłości Pana Janusza Jakubka w Nowej Wsi, który oprowadził wszystkich po swojej posesji i pokazał hodowlę koni.
Na drugim postoju w Grzybku Dąbrowa zorganizowano ognisko z pieczonymi kiełbaskami i napojami chłodzącymi. Podczas tego postoju przeprowadzono również Mini Konkurs wiedzy o gminie Rozdrażew. Laureaci tego konkursu otrzymali pamiątkowe dyplomy i upominki.
Pogoda jak zwykle nas nie zawiodła a humory dopisywały wszystkim uczestnikom rajdu.
Zapraszamy za rok.

RAJD2
RAJD3
RAJD4
RAJD5
RAJD6
RAJD7
RAJD9
RAJD8
RAJD10
RAJD1