Galerie

Nowinki z przedszkola

Przedszkolaki z zespołu ,,Perełki” w Rozdrażewie 23 listopada br. uczestniczyły w XVII Festiwalu o tematyce ekologicznej zorganizowanym w Krotoszynie.

Jurorzy powołani przez organizatora oceniali: wartości wychowawcze,  ogólny wyraz artystyczny,  dobór oraz estetykę kostiumów i rekwizytów, umiejętności wokalne, opracowanie choreograficzne.Przedstawiony przez miejscowe przedszkole spektakl pt. ,,Cztery pory roku” zajął I miejsce, a przedszkole otrzymało wspaniałe nagrody.
Natomiast w zorganizowanym  konkursie ,,Zbieramy zużyte baterie” I miejsce zajęła Filia Szkoły Podstawowej w Dzielicach, a V miejsce  Szkoła w Grębowie w kategorii ,,Największa ilość zebranych baterii w przeliczeniu na 1 ucznia”. Przedszkole w Rozdrażewie  w kategorii ,,Największa ilość zebranych baterii przez placówkę” zdobyło III miejsce.

Poszukując nowych i ciekawych form współpracy z rodzicami grono pedagogiczne miejscowego przedszkola postanowiło tym razem zajęcia otwarte dla rodziców zorganizować w formie Balu Jesiennego. Impreza odbyła się na Sali Wiejskiej w Rozdrażewie w dniu 29 listopada 2012.

przedszkole1
przedszkole2
przedszkole3
bal1
bal2
bal3
bal4