Galerie

Konkurs fotograficzny„W zespole siła”

Z dniem 1 marca 2010 roku firma Nokia Poland oraz Polska Fundacja Dzieci i Młodzieży ogłaszają rozpoczęcie konkursu fotograficznego „W zespole siła”, który  skierowany jest do młodzieży w wieku 16 – 22 lat z terenu całej Polski.
Celem konkursu jest promocja przykładów pozytywnego wpływu młodych ludzi na ich najbliższe otoczenie, zachęcenie młodzieży do zaprezentowania działań, które w pozytywny sposób wpływają na świat wokół nich. Warunkiem udziału w konkursie „W zespole siła” jest nadesłanie do dnia 30 kwietnia 2010 roku zdjęcia na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. . Prace powinny być nadesłane wraz z tytułem zdjęcia, imieniem i nazwiskiem autora oraz numerem telefonu. Jedna osoba może nadesłać jedno zdjęcie. Fotografia powinna być przesłana w formie pliku graficznego JPG, nie przekraczającego 5 MB.
Dodatkowe informacje oraz regulamin konkursu znajdują się stronie internetowej programu „Make a Connection – Przyłącz się”: www.makeaconnection.pl