Galerie

Wolontariat Europejski

Wolontariat Europejski jest szansą dla bezrobotnej młodzieży od 18 do 30 roku życia na zdobycie nowych doświadczeń zawodowych, poznanie kultury innego kraju, naukę języka, rozwinięcie własnej osobowości. Europejskie Forum Młodzieży jest organizacją pozarządową współpracującą z Narodową Agencją Programu „Młodzież w Działaniu” w Warszawie, która w 100% finansuje koszty wyjazdu i pobytu Wolontariuszy w krajach Unii Europejskiej i poza nią. Wolontariusz nie ponosi żadnych kosztów (przejazd, zakwaterowanie, ubezpieczenie, wyżywienie), ponadto otrzymuje kieszonkowe na własne wydatki, uczestniczy w bezpłatnych szkoleniach i kursach. Poszukujemy osób chętnych na wyjazd w ramach Wolontariatu Europejskiego,
wymagana znajomości języka angielskiego, silna motywacja. Posiadamy wolne miejsca na projekty do Ameryki Południowej oraz Europy,  które chcemy rozpocząć już od 15 czerwca 2010 r.
W załącznikach znajdą Państwo wszystkie informacje dotyczące wybranych projektów, wzór formularza zgłoszeniowego i CV.

Załączniki: CV,formularz zgłoszeniowy,wybrane projekty.


Prosimy, aby osoby zainteresowane zgłaszały się do naszego biura pod adresem:
Europejskie Forum Młodzieży
Pl. Wolności 5/5, 57-500 Bystrzyca Kłodzka
Tel./fax.: 074/ 8 111 399; e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. ; Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. .
Więcej informacji znajdą Państwo na naszej stronie internetowej: www.efm.org.pl