Galerie

Debata nt. "Kompleksowa Ambulatoryjna Rehabilitacja Kardiologiczna na Ziemi Krotoszyńskiej"

Sygnatariusze i Przyjaciele Ruchu Obywatelskiego na Rzecz Powstania i Rozwoju Kompleksowej Ambulatoryjnej Rehabilitacji Kardiologicznej na Ziemi Krotoszyńskiej, Zespół Portalu NewsKrotoszyn, Krotoszyńska Biblioteka Publiczna  w Krotoszynie, Stowarzyszenie RAZEM

Stowarzyszenie Samorządowa Inicjatywa Obywatelska, Polskie Stowarzyszenie Diabetyków Koło Diabetyków w Krotoszynie, Polski Związek Emerytów, Rencistów i Inwalidów w Krotoszynie zapraszają serdecznie mieszkańców Ziemi Krotoszyńskiej na debatę publiczną pt.: „Kompleksowa Ambulatoryjna Rehabilitacja Kardiologiczna na Ziemi Krotoszyńskiej – możliwości powstania i rozwoju”.

Do udziału w debacie zostali zaproszeni m.in. przedstawiciele samorządów z terenu Powiatu Krotoszyńskiego, lekarze kardiolodzy z Poradni Kardiologicznej w Krotoszynie, lekarze z placówek Podstawowej Opieki Zdrowotnej z terenu Krotoszyna i powiatu, Dyrektorzy Wielkopolskiego Oddziału NFZ i Wielkopolskiego Centrum Zdrowia Publicznego z Poznania.

Debata będzie transmitowana on line przez internet na stronach www.kareh.krotoszyn.com.pl i www.newskrotoszyn.info oraz zapewniona została komunikacja mieszkańców Ziemi Krotoszyńskiej z uczestnikami debaty poprzez funkcję skype z adresem: newskrotoszyn.

Debata zostanie przeprowadzona w godzinach od 13.00 do 16.00 w dniu 18 lutego 2011 roku w sali na parterze Krotoszyńskiej Biblioteki Publicznej im. Arkadego Fiedlera przy ul. Benickiej 9.

 


Jan Leszek Pawlik
Koordynator
Ruchu Obywatelskiego