Galerie

Spotkanie promujące zdrowy styl życia

Sygnatariusze i Przyjaciele Ruchu Obywatelskiego na Rzecz Powstania i Rozwoju Kompleksowej Ambulatoryjnej Rehabilitacji Kardiologicznej na Ziemi Krotoszyńskiej, Portal NewsKrotoszyn oraz Krotoszyńska Biblioteka Publiczna zapraszają mieszkańców Ziemi Krotoszyńskiej na kolejne spotkanie promujące właściwą dietę i styl życia w ramach „Programu profilaktyki chorób układu krążenia”.

 

Spotkanie na temat „Nawyki żywieniowe Polaków a zagrożenie schorzeniami kardiologicznymi – problem dzieci, rodziców i dziadków” odbędzie się w dniu 31 marca 2011 roku o godz. 17.00 w Bibliotece Publicznej przy ul. Benickiej 9 w Krotoszynie. Temat zaprezentuje dr Maciej Hoffman a spotkanie poprowadzi Jan Leszek Pawlik.
Po wykładzie i prezentacji tradycyjnie będzie można zadawać pytania na sali lub za pośrednictwem internetu. W tym celu należy   wykorzystując program skype zadzwonić na adres newskrotoszyn.
Spotkanie będzie transmitowane w trybie on line przez internet na stronach www.kareh.krotoszyn.com.pl i www.newskrotoszyn.info .
Organizatorzy serdecznie zapraszają do aktywnego udziału w spotkaniu osobiście lub poprzez internet.

 

 

Jan Leszek Pawlik
Koordynator
Ruchu Obywatelskiego