Galerie

Konkurs " Cała prawda o elektrowni atomowej w Wielkopolsce"

Urząd Marszałkowski Województwa Wielkopolskiego w partnerstwie ze Stowarzyszeniem Gmin i Powiatów Wielkopolski organizuje konkurs skierowany do  szkół ponadgimnazjalnych pt.: Cała prawda o elektrowni atomowej w Wielkopolsce.

Celem konkursu jest zainteresowanie młodzieży szkolnej energetyka jądrową w kontekście możliwej budowy i eksploatacji elektrowni jądrowej w Wielkopolsce, a także nauka szukania oraz  prezentowania argumentów "za" i "przeciw" powstaniu elektrowni jądrowej w Klempiczu.
Konkurs organizowany jest z okazji ogłoszonego przez Sejm i Senat RP Roku Marii Skłodowskiej - Curie.
Najlepsze prace zostaną uhonorowane nagrodami pieniężnymi (I nagroda – 6.000 zł) na wyposażenie pracowni fizycznych i chemicznych w szkołach.
Warunkiem udziału jest przesłanie  deklaracji  za pośrednictwem poczty,  faxem  pod numery: 61 65 80 705 oraz 61 851 53 95 lub e-mailem na adresy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. oraz Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. w nieprzekraczalnym terminie do 2 września 2011 r. (liczy się data wpływu deklaracji do Departamentu Gospodarki UMWW).
Więcej informacji o konkursie oraz wzór deklaracji dostępne  na stronach: www.sgipw.wlkp.pl oraz www.umww.pl.