Galerie

Dni Gminy Rozdrażew 2013

Tegoroczne obchody Dni Gminy Rozdrażew odbędą się 29 i 30 czerwca.  W sobotni wieczór zapraszamy na zabawę taneczną i koncert zespołu HARLEM.

Natomiast w niedzielę głównymi punktami obchodów będą:  występ kabaretu NOWAKI oraz koncert KRYSTYNY GIŻOWSKIEJ, zorganizowany dzięki wsparciu finansowemu Banku Spółdzielczego w Dobrzycy.
Niedzielne popołudnie wypełni natomiast impreza organizowana przez Lokalną Grupę Działania „Wielkopolska z Wyobraźnią” pod hasłem ”ZDROWO, BEZPIECZNIE I EKOLOGICZNIE - Początek wakacji z LGD”. W jej ramach rozegrany zostanie turniej sportowo-rekreacyjny, w których rywalizować będą reprezentacje 4 gmin (Borek Wlkp., Koźmin Wlkp., Pogorzela i Rozdrażew). Przedstawiciele poszczególnych gmin zaprezentują również dorobek artystyczny placówek oświatowych i produkty gastronomiczne, przygotowane przez członkinie Kół Gospodyń Wiejskich.  Popołudniową imprezę rozpocznie parada i konkurs pojazdów bezsilnikowych.Tematyka tegorocznego konkursu jest dowolna, natomiast przy wykonaniu pojazdów należy wykorzystać materiały przyjazne środowisku lub odpady nadające się do recyklingu (regulamin konkursu, karta zgłoszenia )

 

Szczegółowy program obchodów (pobierz)

Szczegółowy program imprezy Lokalnej Grupy Działania "Zdrowo Bezpiecznie i Ekologicznie"  (pobierz)