Komunikaty inne

Dodatek solidarnościowy

Do wielkopolskich placówek ZUS wpłynęło już 6 tys. wniosków o dodatek solidarnościowy.  O tę pomoc mogą wnioskować osoby, które po 15 marca 2020 r. straciły pracę lub ich umowa wygasła z powodu COVID-19.

Czytaj więcej ...

GRANTY dla wielkopolskich przedsiębiorców!

Wsparcie dla mikro i małych przedsiębiorstw w zakresie finansowania kapitału obrotowego na utrzymanie płynności finansowej – w związku z sytuacją gospodarczą wywołaną pandemią koronawirusa – będzie udzielane przez Wielkopolską Agencję Rozwoju Przedsiębiorczości sp. z o.o.

Czytaj więcej...

Konkurs fotograficzny "Polska smakuje"

Rozpoczął się nabór do konkursu fotograficznego „Polska smakuje”. Celem konkursu jest promowanie produktów rolnych i żywnościowych, w tym szczególnie ekologicznych, tradycyjnych i regionalnych.

Czytaj więcej...

Program "Aktywny Samorząd"

System Obsługi Wsparcia to nowoczesna platforma, za pomocą której  osoby z niepełnosprawnością mogą elektronicznie składać wnioski o wsparcie finansowe PFRON

Czytaj więcej...

Wnioski o tarczę złożysz tylko przez Internet

Wnioski o świadczenie postojowe i zwolnienie z opłacania składek oraz o dodatek solidarnościowy, można składać do Zakładu Ubezpieczeń Społecznych wyłącznie elektronicznie przez Platformę Usług Elektronicznych (PUE ZUS).

Czytaj więcej ...

Apel do rolników

Główny Inspektor Pracy apeluje do rolników o przestrzeganie w czasie epidemii koronawirusa podstawowych zasad związanych z zapewnieniem bezpiecznego i zdrowego środowiska pracy,

Czytaj więcej...

Konkurs ortograficzny

Portal dyktanda.pl zaprasza na drugą edycję konkursu ortograficznego, pod nazwą „Wakacyjny Mistrz Ortografii". Skierowany jest on do osób, którym rozwiązywanie dyktand sprawia przyjemność.

Czytaj więcej...

Wsparcie dla wielkopolskich przedsiębiorców

 Departament Gospodarki Urzędu Marszałkowskiego Województwa Wielkopolskiego wspólnie z Wałbrzyską Specjalną Strefą Ekonomiczną "INVEST-PARK" zapraszają na webinarium pt.: "Wsparcie Samorządu Województwa Wielkopolskiego dla wielkopolskich przedsiębiorców",
Czytaj więcej ...

Nabór wniosków w Lokalnej Grupie Działania

Stowarzyszenie Wielkopolska z Wyobraźnią informuje, że w najbliższym czasie rozpoczną się nabory wniosków w ramach Lokalnej Strategii Rozwoju.

Czytaj więcej...