Galerie

Komunikaty inne

Spotkanie informacyjne - Czyste powietrze

Fundacja Czyste Powietrze zaprasza na spotkania poświęcone rządowemu programowi priorytetowemu Czyste Powietrze, które odbędzie się 27 czerwca br. o godz. 18:00 w auli 1 LO w Krotoszynie.

Czytaj więcej...

Projekt „Moja firma z pożyczką”

Stowarzyszenie Ostrowskie Centrum Wspierania Przedsiębiorczości przedstawia ofertę  w zakresie udzielania pożyczek na rozpoczęcie działalności gospodarczej dla osób pragnących założyć własną firmę.

Czytaj więcej ...

Z ZUS - osobiście, telefonicznie, a może przez Internet?

Prawie 42 tys. klientów odwiedziło w kwietniu 12 placówek ZUS na terenie, który obsługuje Oddział ZUS w Ostrowie Wielkopolskim.

Czytaj więcej ...

Bezpieczne wakacje

Kasa Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego zwraca się z apelem o zapewnienie  bezpieczeństwa dzieciom, które wkrótce rozpoczną letnie wakacje.
Czytaj więcej...

Wybierasz się na emeryturę? Może warto poczekać do lipca?

Kończysz w czerwcu wiek emerytalny? Zastanów się, kiedy złożyć wniosek o emeryturę?

Czytaj więcej ...

Konkurs ofert z zakresu rehabilitacji osób niepełnosprawnych

16 maja 2019 r. Zarząd Województwa Wielkopolskiego przyjął uchwałę w sprawie ogłoszenia otwartego konkursu ofert na realizację w formie wspierania zadań z zakresu rehabilitacji

Czytaj więcej...

UWAGA PRZEDSIĘBIORCY - zmiana ustawy o odpadach

Wydział Ochrony Środowiska, Rolnictwa i Leśnictwa Starostwa Powiatowego w Krotoszynie informuje, że nowelizacja ustawy o odpadach wprowadziła m. in. obowiązek zmiany decyzji obejmujących zbieranie i przetwarzanie odpadów.
Czytaj więcej ...

Spotkanie informacyjne WOT

12 Wielkopolska Brygada Obrony Terytorialnej zaprasza na spotkanie informacyjne - zadania i rola wojsk obrony terytorialnej w Wielkopolsce

Czytaj więcej...

Spotkanie „Fundusze Europejskie na działalność gospodarczą”

Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Kaliszu zaprasza na bezpłatne spotkanie informacyjne pt.: „Fundusze Europejskie na rozpoczęcie i rozwój działalności gospodarczej”.

Czytaj więcej...