Galerie

Komunikaty inne

Stypendia dla każdego

Fundacja Dobra Sieć od kilku lat aktywnie działa, aby informacja o dostępnych programach stypendialnych dotarła do jak najszerszego grona młodych ludzi.

Czytaj więcej...

Nabór wniosków na wsparcie imprez lub przedsięwzięć w ramach promocji Powiatu Krotoszyńskiego

Biuro Promocji i Rozwoju Starostwa Powiatowego w Krotoszynie informuje, że do 30 września 2018r. można składać wnioski o wsparcie (w tym patronat starosty) przedsięwzięć o zasięgu powiatowym, które będą realizowane w przyszłym roku budżetowym.

Czytaj więcej ...

 

Konkurs fotograficzny pn. "Życie to kabaret"

Oddział Rejonowy PZE,RiI oraz Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Krotoszynie zapraszają  do udziału w konkursie fotograficznym pt. "Życie to kabaret". Konkurs jest adresowany do fotografów amatorów z powiatu krotoszyńskiego.

Czytaj więcej ...

Senior z inicjatywą 2018

Oddział Rejonowy Polskiego Związku Emerytów Rencistów i Inwalidów  oraz Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Krotoszynie zapraszają  seniorów na organizowane  działania w ramach projektu Senior z inicjatywą 2018 „Życie to kabaret”

Czytaj więcej ...

Badania profilaktyczne podczas dożynek powiatowych

Stowarzyszenie „POMÓŻMY SOBIE” zaprasza mieszkańców powiatu krotoszyńskiego na badania profilaktyczne eliminujące zagrożenie chorobą nowotworową skóry

Czytaj więcej...

Spotkanie informacyjno – szkoleniowe dla rolników

Wielkopolska Izba Rolnicza  wraz z Partnerami zaprasza wszystkich zainteresowanych do udziału  w szkoleniu pt. Rolnicze wykorzystanie oraz ochrona wód przed zanieczyszczeniami

Czytaj więcej...

Zaproszenie do projektu „Krotoszyn Łączy Pokolenia”

Uniwersytet Trzeciego Wieku, PCPR w Krotoszynie oraz I LO im. H. Kołłątaja  w Krotoszynie serdecznie zapraszają do udziału w projekcie „Krotoszyn Łączy Pokolenia”

Czytaj więcej ...

 

Bezpłatne badania profilaktyczne

Urząd Gminy w Rozdrażewie we współpracy z Wojewódzkim Specjalistycznym Zespołem Zakładów Opieki Zdrowotnej Chorób Płuc i Gruźlicy w Wolicy, działającym na podstawie porozumień zawartych z Urzędem Marszałkowskim Województwa Wielkopolskiego, organizuje  w dniu 6 września 2018r.

Czytaj więcej...

Ruszył program "Równać Szanse"

Polska Fundacja Dzieci i Młodzieży ogłosiła rozpoczęcie Regionalnego Konkursu Grantowego w ramach Programu „Równać Szanse 2018” Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności.

Czytaj więcej...