Galerie

Komunikaty inne

Apel o zgłaszanie strat do 20 lipca

Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi apeluje do rolników o zgłaszanie strat spowodowanych suszą do 20 lipca br. W związku z warunkami klimatycznymi, przyspieszonym w tym roku okresem wegetacji i rozpoczętymi żniwami oszacowanie strat w późniejszym terminie będzie bardzo trudne, a wręcz niemożliwe.

Czytaj więcej...


Odwołany dyżur Powiatowego Rzecznika Konsumentów

Informujemy, że przypadający w dniu 19 lipca br. dyżur Powiatowego Rzecznika Konsumentów w siedzibie Urzędy Gminy został odwołany.

Czytaj więcej...

Tymczasowe telefony PCPR

Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Krotoszynie informuje, iż od 17 lipca 2018 ma swoją tymczasową siedzibę na Osiedlu Sikorskiego 7

Czytaj więcej ...Warsztaty strategiczne w ramach operacji „Rozwój planujemy - strategie piszemy”

Stowarzyszenie "Wielkopolska z Wyobraźnią" Partner KSOW  informuje, że w dniu 7 czerwca 2018 r. podpisana została umowa z Samorządem Województwa Wielkopolskiego na  realizację operacji "Rozwój planujemy- strategie piszemy".

Czytaj więcej...

Bezpłatne badania profilaktyczne dla kobiet

SPZOZ w Krotoszynie zaprasza na bezpłatne badania mammograficzne dla kobiet z roczników 1949 do 1968 oraz badania cytologiczne dla pań z roczników 1959 do 1993

Czytaj więcej ....

Rodzicu, zarejestruj swoje dziecko online

Ministerstwo Cyfryzacji uruchomiło usługę , która umożliwi rodzicom zarejestrowanie narodzin dziecka online – bez konieczności wizyty w urzędzie.

Czytaj więcej...

Szczepienie psów

Przypomina się , że  w dniach 23.06.2018r. oraz 30.06.2018r. w godz. 10.00-12.00 w miejscowości  Rozdrażew odbędzie się coroczne szczepienie psów  przeciwko wściekliźnie.Punkt szczepień: ul. Kompanii Rozdrażewskiej 4 (dawna 25 stycznia 4).Koszt: 20 zł

Podaruj swoim dzieciom bezpieczne dzieciństwo

List Prezesa Kasy Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego

Czytaj więcej ...

Stypendia dla każdego

Fundacja Dobra Sieć od kilku lat stara się, aby informacja o dostępnych programach stypendialnych dotarła do jak najszerszego grona młodych ludzi.

Czytaj więcej...