Galerie

Komunikaty inne

Wykład z zakresu ochrony praw konsumentów

Fundacja „Auditorium” zaprasza  osoby starsze 20 marca 2018r. o godz. 8.30 do Krotoszyńskiej Biblioteki na pierwszy  wykład z zakresu ochrony praw konsumentów
Czytaj więcej ...

Wysłałeś JPK-VAT ?

Jeśli jesteś przedsiębiorcą i wysłałeś już plik JPK_VAT, nie zapomnij o tym, aby pobrać UPO (Urzędowe Poświadczenie Odbioru) – to Twój dowód na to, że plik JPK dotarł do urzędu.
Czytaj więcej ...

Okresowe punkty obsługi podatnika

W dniu 14 marca br. w  godz. 8.00 - 14.00  w Urzędzie Gminy w Rozdrażewie ( pokój nr 8) będzie dyżurował pracownik Urzędu Skarbowego.

Czytaj więcej...

Zaproszenie na Forum Rolnicze

Biuro Powiatowe Wielkopolskiej Izby Rolniczej w Krotoszynie  zaprasza rolników i mieszkańców wsi  7 marca 2018r. na Forum Rolnicze Powiatu Krotoszyńskiego

Czytaj więcej ...

Centrum Wsparcia Psychicznego

Fundacja ITAKA uruchomiła  Centrum Wsparcia dla osób w stanie kryzysu psychicznego. Zapewnia  profesjonalne konsultacje, porady i wsparcie specjalistów.
Czytaj więcej ...

 

Podpisz i wyślij JPK_VAT z Profilem Zaufanym

Mikroprzedsiębiorcy  najpóźniej do 26 lutego 2018r. po raz pierwszy muszą wysłać do systemu skarbowego Jednolity Plik Kontrolny (JPK_VAT).

Czytaj więcej ...

Urząd Gminy przyjmuje wnioski o demontaż i usunięcie wyrobów zawierających azbest

Wydział Ochrony Środowiska Starostwa Powiatowego w Krotoszynie wraz z Urzędem Gminy w Rozdrażewie  zwracają  się z prośbą do mieszkańców gminy o  składanie w tutejszym Urzędzie wniosków na wykonanie usługi  demontażu i  usunięcia lub tylko usunięcia wyrobów zawierających azbest, zgromadzonych na terenie swojej posesji.

Czytaj więcej ...

Szkolenie – stosowanie środków ochrony roślin

Stowarzyszenie  Naukowo -Techniczne Inżynierów i  Techników   Rolnictwa Oddział w Kaliszu zaprasza się 27 lutego 2018r. o godz. 10.00  do  Sali Kółka Rolniczego w Rozdrażewie na szkolenie w zakresie stosowania środków ochrony roślin.
Czytaj więcej ...

Komunikat dla rolników - zasady składania oświadczenia potwierdzającego brak zmian w 2018r.

Wielkopolska Izba Rolnicza informuje, że od 15 lutego do 14 marca 2018r. rolnicy gospodarujący na areale mniejszym niż 10 ha mogą składać w biurach powiatowych ARiMR "Oświadczenia potwierdzające brak zmian w 2018 roku w odniesieniu do wniosku o przyznanie płatności złożonego w roku 2017".

Czytaj więcej...