Galerie

ZAGRAJCIE Z NAMI DLA RAFAŁA!

W najbliższy piątek, 1 lutego rozpocznie się trzydniowy VII Turniej Charytatywny Halowej Piłki Nożnej „GRAMY DLA RAFAŁA” w hali przy ul. Strzeleckiej w Koźminie Wielkopolskim. Organizatorzy przygotowali mnóstwo niespodzianek, konkursów i pokazów. O prawo walki w zaplanowanych na niedzielę finałach powalczą 22 drużyny.

Pieniądze zebrane podczas turnieju, wspomogą rehabilitację Rafała Pieniężnego, ucznia Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Koźminie Wlkp. W piątek i sobotę (1 i 2 lutego ) w hali koźmińskiego ZSP odbędą się eliminacje. Finały z udziałem sportowych gwiazd (m. in. Marcina Urbasia, Macieja Zegana, Jacka Dembińskiego, Sławomira Najtkowskiego, Jacka Przybylskiego, Pawła Kaczorowskiego, Damiana Seweryna, Łukasza Kaczmarka, Sebastiana Kaczmarka), zainaugurowane zostaną 3 lutego o godz. 9.00.
W niedzielę odbędzie się licytacja licznych sportowych gadżetów m. in. piłki z podpisami Cristiano Ronaldo i jego kolegów z reprezentacji Portugali
Przed finałem DRUŻYNY GWIAZD rozegrają spotkania pokazowe z najlepszymi zespołami turnieju!
Wczoraj w siedzibie krotoszyńskiego Warsztatu Terapii Zajęciowej odbyło się losowanie grup eliminacyjnych . Z pięciu grup awans do niedzielnych finałów wywalczą po dwie najlepsze ekipy. Grupy A, B i C rywalizować będą w hali koźmińskiego ZSP w piątek, 1 lutego, od godz. 16.00. Sobota będzie drugim dniem eliminacji, a rozgrywki rozpoczną się o godz. 10.00.Wstęp wolny.
GRUPA A
Piątek, godz. 16.00
1. Umbelebele Jomo Cosmos
2. Pro-Met Koźmin
3. GLOKALNA.PL
4. Canold
GRUPA B
Piątek, godz. 17.50
1. TEAM KOŹMIN
2. MTV Rozdrażew
3. A Seree Tee
4. DREAM TEAM KOTLIN
GRUPA C
Piątek, godz. 19.40
1. MINI-MARKET
2. Albatrosy Budy
3. KOKS Kobylin
4. Tornado
GRUPA D
Sobota, godz. 10.00
1. Dangerous Devils
2. Bez Nazwy-Fach-Stol
3. Szyszka
4. Bez Nazwy-Woźniak Bus
5. BARTESKO
GRUPA E

Sobota, godz. 12.30
1. WPZTS Praczyk
2. Znienacka Team
3. LZS Kuklinów
4. Intermarche
5. Ogniwo Łąkociny
(Turniej) (nr konta) ZAGRAJCIE Z NAMI DLA RAFAŁA!