Galerie

Zaproszenie do udziału w konsultacji społecznej

Dyrektor Regionalnego Zarządu Gospodarki Wodnej we Wrocławiu zawiadamia o przystąpieniu do sporządzenia projektu rozporządzenia w sprawie ustalenia warunków korzystania z wód zlewni rzeki Baryczy.

Zakres rozporządzenia będzie obejmował: szczegółowe wymagania w zakresie stanu wód, priorytety w zaspokajaniu potrzeb wodnych, ograniczenia w korzystaniu z wód na obszarze zlewni lub jej części albo dla wskazanych jednolitych części wód, niezbędne dla osiągnięcia ustalonych celów środowiskowych.
Materiały stanowiące podstawę do wydania rozporządzenia dostępne są w siedzibie Regionalnego Zarządu Gospodarki Wodnej 50-370 Wrocław ul. Wybrzeże Wyspiańskiego 39, pokój nr 29 w godzinach od 9.00 do 14.00 oraz na stronie internetowej www.wroclaw.rzgw.gov.pl w zakładce Planowanie w gospodarowaniu wodami - Ramowa Dyrektywa Wodna - Konsultacje społeczne.
Uwagi i wnioski w terminie do 29 marca 2013r. można składać osobiście, w formie pisemnej na w/w adres RZGW, faksem nr 71 328 13 39 lub e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. (z tytułem obwieszczenie-Barycz).
Organem właściwym do rozpatrzenia uwag i wniosków jest Dyrektor RZGW we Wrocławiu.
Treść obwieszczenia Dyrektora Regionalnego Zarządu Gospodarki Wodnej we Wrocławiu z dnia 22 lutego 2013r. (pobierz)