Galerie

Bezpłatne szkolenia

Eurocentrum Innowacji i Przedsiębiorczości zaprasza pracowników, wspólników i właścicieli przedsiębiorstw z sektora MMŚP z terenu powiatów: krotoszyńskiego

, jarocińskiego; kaliskiego i miasta Kalisz; kępińskiego;  ostrowskiego; ostrzeszowskiego i pleszewskiego działających w branżach: rolnictwo, leśnictwo, łowiectwo, rybactwo, górnictwo i wydobywanie, przetwórstwo przemysłowe, budownictwo, handel hurtowy i detaliczny, naprawa pojazdów samochodowych (włączając motocykle), transport i gospodarka magazynowa, działalność związana z zakwaterowaniem i usługami gastronomicznymi, informacja i komunikacja, działalność finansowa i ubezpieczeniowa, działalność związana z obsługą rynku nieruchomości, opieka zdrowotna i pomoc społeczna, działalność profesjonalna, naukowa i techniczna do wzięcia udziału w projekcie pn.: "Wyższe kwalifikacje – nowe możliwości".
Celem projektu jest podniesienie kompetencji 265 pracowników, wspólników i właścicieli firm poprzez uczestnictwo w bezpłatnych szkoleniach związanych z nabyciem nowych kwalifikacji zawodowych.
W ramach projektu w najbliższym czasie oferujemy bezpłatne szkolenia z zakresu: uzyskania uprawnień energetycznych grupy I (Sprawdzenie znajomości przepisów i zasad w zakresie eksploatacji i dozoru urządzeń, instalacji i sieci elektroenergetycznych wytwarzających, przetwarzających, przesyłających i zużywających energię elektryczną).
Każdy z uczestników szkolenia otrzyma: uprawnienia zawodowe, materiały szkoleniowe, catering, zwrot kosztów dojazdu, opiekę nad dziećmi/osobami zależnymi. Pierwsze szkolenia odbędą się w grudniu br.
Ilość miejsc na poszczególne szkolenia jest ograniczona!!!
Szczegółowe informacje na temat projektu i innych bezpłatnych szkoleń oferowanych w ramach projektu znajdują się na stronie internetowej projektu http://www.euro.ctiw.pl/kwalifikacje
Wszystkich zainteresowanych prosimy o kontakt z Panem Mariuszem Widzińskim (tel. 62 736 10 27, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. ) lub Panią Renatą Zaradną (tel. 62 736 10 27, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. ).

Projekt „Wyższe kwalifikacje - nowe możliwości” jest współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego