W dniu 14 marca (niedziela) o godz. 1000 Zespół Szkół Publicznych i Urząd Gminy w Rozdrażewie organizują turniej piłki siatkowej dla mieszkańców gminy o Puchar Wójta Gminy Rozdrażew.
Drużyna może składać się z zawodników mieszkających lub pracujących na terenie gminy Rozdrażew oraz uczniowie szkół ponadgimnazjalnych i studenci z terenu gminy. Osoby niepełnoletnie muszą posiadać pisemną zgodę rodziców na udział w turnieju.
Zgłoszenia drużyn (z wykazem zawodników) przyjmują nauczyciele Wychowania fizycznego do dnia 5 marca 2010r.
System rozgrywek uzależniony będzie od liczby zgłoszonych drużyn. Organizatorzy serdecznie zapraszają

Gmina Rozdrażew










