Galerie

Konkurs plastyczny "Kartka świąteczna - Radosne Święta z LGD Wielkopolska z Wyobraźnią"

Stowarzyszenie „Wielkopolska z Wyobraźnią” zaprasza do wzięcia udziału w konkursie plastycznym na projekt kartki świątecznej nawiązującej do tradycji Świąt Bożego Narodzenia „Kartka świąteczna – Radosne Święta z LGD Wielkopolska z Wyobraźnią”. Zwycięska kartka będzie wydrukowana w większym nakładzie jako kartka świąteczna Stowarzyszenia.

Przedmiotem konkursu jest projekt karty prezentującej polskie obrzędy, zwyczaje i tradycje ludowe związane z okresem Świąt Bożego Narodzenia. Inspiracją dla uczestników konkursu mogą być wycinanki, stroje ludowe, hafty i inne wyroby rękodzieła artystycznego oraz obrzędy i zwyczaje związane z tymi świętami. Zadaniem uczestników konkursu jest przedstawienie własnej wizji, nastroju oraz tradycji Świąt Bożonarodzeniowych w postaci kartki świątecznej. Prace należy składać do 6 grudnia 2012 r. w Stowarzyszeniu „Wielkopolska z Wyobraźnią” ul. Stary Rynek 11 63-720 Koźmin Wielkopolski (regulamin konkursu)

Konkurs związany jest z imprezą promocyjną Spotkanie z tradycją na Wielkopolską Nutę” Cztery Świece Adwentu 16 grudnia 2012 - Borek Wielkopolski organizowaną przez Stowarzyszenie (program spotkania)
Szczegółowe informacje dostępne są na stronie:  www.wielkopolskazwyobraznia.pl oraz pod nr telefonu 782 386 222.