Galerie

W Dąbrowie Świętowano Dzień Babci i Dziadka

Jak co roku, tak również w tym – w dąbrowskiej sali przedszkolnej zrobiło się gwarno i wesoło. W tym dniu każde dziecko zaprosiło tę najbliższą sercu osobę.

Dzieci z ochotą i radością  przedstawiły Jasełka, śpiewały piosenki, recytowały wiersze i składały gorące życzenia. Nie obyło się również bez prezentów dla ukochanych Babć i Dziadków. Natomiast rodzice zadbali o słodki poczęstunek, przy którym miło spędzono czas.

Ten dzień okazał się bardzo pracowitym dniem dla dzieci, nauczycieli i Rady Rodziców tutejszej placówki, ponieważ wieczorem odbyło się „spotkanie opłatkowe” dla nauczycieli uczących w kobierskiej parafii. Na spotkanie przybyli licznie nauczyciele  Szkoły Podstawowej w Kobiernie, SP Gorzupi i SF w Brzozie. „Opłatek”  uświetnili swoją obecnością ks. proboszcz R. Dziamski i dyrektor ZSP w Rozdrażewie K. Broda. Dzieci przedstawiając Jasełka wprowadziły zebranych w klimat minionych Świąt Bożego Narodzenia, a nauczyciele składali sobie noworoczne życzenia wytrwałości i cierpliwości w przekazywaniu wiedzy młodemu pokoleniu. Spotkanie przy kawie i pysznych ciastach  upłynęło w miłej i radosnej atmosferze.

Dabrowa BD1
Dabrowa BD2
Dabrowa BD3
Dabrowa BD4
Dabrowa BD5