Moje gospodarstwo rolne – spotkanie z doradcą

O funduszach unijnych na obszarach wiejskich, przede wszystkim o Europejskim Funduszu Rolnym dowiedzieli się uczniowie Szkoły Filialnej na spotkaniu z doradcą rolnym

z Dzielic panią Iwoną Golińską. Dzieci spotkały się z fachowcem, żeby wziąć udział w konkursie plastycznym pt. "Moje gospodarstwo rolne", organizowanym pod patronatem Wielkopolskiego Kuratora Oświaty. Przystąpienie do wykonania pracy plastycznej, wymaga posiadania wiedzy na tak ważny temat. Podczas miłego spotkania, pani Doradczyni w przystępny sposób przybliżyła uczniom edukacji wczesnoszkolnej, jakie zmiany dokonują się na obszarach wiejskich, dzięki wykorzystaniu środków finansowych z Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich.
Uczniowie klasy trzeciej byli szczególnie zainteresowani tematem i żywo dyskutowali z Doradcą, wysuwali własne propozycje, zadawali pytania,  sprawdzali swoje pomysły na pracę plastyczną. Nie zabrakło humoru i miłych niespodzianek. Pani Golińska obdarowała każdego ucznia ładnym firmowym długopisem, a dzieci symbolicznym kwiatkiem podziękowały za fachowe rady. 

gospodarstwo ro...
gospodarstwo ro...
gospodarstwo ro...
gospodarstwo ro...