Galerie

Wydarzenia

III nagroda dla Wielkopolskiego wieńca na Dożynkach Prezydenckich w Spale

Wieniec dożynkowy, wykonany przez Piotra i Marię Barańczaków z Trzemeszna reprezentował województwo wielkopolskie podczas Dożynek Prezydenckich świętowanych w połowie  września w Spale.

Czytaj więcej...

Pożegnanie Lata w Budach

29 września 2019 na boisku sportowym w Budach odbyła się impreza integracyjna z okazji pożegnania lata, która została zorganizowana przez KGW Budy.

Czytaj więcej...

DNI GMINY 2019 ZA NAMI

W dniach 29 - 30 czerwca Gmina Rozdrażew po raz piętnasty obchodziła swoje święto. Obchody rozpoczęły się sobotnią zabawą taneczną przy muzyce  zespołu XDance.

Czytaj więcej...

Relacja z Festynu Rodzinnego w Budach

2 czerwca 2019 r. na boisku sportowym obok salki wiejskiej w Budach odbył się festyn rodzinny. Impreza została zorganizowana  z okazji

Czytaj więcej...

Dni Gminy Rozdrażew - już za miesiąc

Tegoroczne Dni Gminy Rozdrażew obchodzone będą w dniach 29 i 30 czerwca. Głównymi wydarzeniami będą koncert Filipa Lato z zespołem oraz pokaz „Master of time” w wykonaniu Teatru Ognia Infernal z Krotoszyna.

Czytaj więcej...

Święto Kobiet na wesoło

W dniu 10 marca  na rozdrażewskiej scenie wystąpił popularny kabaret „Słoiczek po cukrze” z Zielonej Góry. Tworzące go artystki: Magdalena Mleczak i Małgorzata Szapował

Czytaj więcej...

Świętowano 100 rocznicę Odzyskania Niepodległości przez Polskę

W dniu 11 listopada odbyły się obchody 100 rocznicy Odzyskania Niepodległości. Uroczystość rozpoczęto Mszą św. w intencji Ojczyzny, którą odprawili w  tutejszym kościele ks. kanonik Sławomir Siewkowski oraz proboszcz parafii w Nowej Wsi  ks. kanonik Robert Dadacz.

Czytaj więcej...

Świętowano Dożynki Gminne 2018

W niedzielę 26 sierpnia świętowano Dożynki  Gminne w Dzielicach. Uroczystość rozpoczęła dziękczynna msza św.

Czytaj więcej...

Konferencja „Rozdrażewscy i Rozdrażew, możni panowie i ich gniazdo”

Gminna Biblioteka Publiczna w Rozdrażewie  zaprasza  na Konferencję „Rozdrażewscy i Rozdrażew, możni panowie i ich gniazdo”, która odbędzie się w sobotę  8 września br. godz. 9.30 w  sali wiejskiej w Rozdrażewie. 
Czytaj więcej…

DNI GMINY 2018 ZA NAMI

W dniach 30 czerwca - 1 lipca Gmina Rozdrażew odchodziła po raz kolejny swoje święto. Obchody poprzedzone zostały akcją pobierania krwi w mobilnym punkcie przy „Chacie na Rozdrożu”.

Czytaj więcej...