Galerie

Zaproszenie na DNI GMINY ROZDRAŻEW 2018

Szanowni mieszkańcy
Na przełomie czerwca i lipca po raz kolejny obchodzić będziemy Dni Gminy Rozdrażew. W sobotnie przedpołudnie (30 czerwca) przy Chacie na Rozdrożu odbędzie się akcja poboru krwi

, do udziału w której serdecznie zachęcam (pobierz).  Myślę, że świadomość uratowania czyjegoś życia lub zdrowia sprawi, że w znakomitym nastroju będziemy się bawić wieczorem podczas zabawy przy muzyce zespołu BlueSex na płycie boiska GOSiR.
W niedzielę, 1 lipca,  obchody rozpoczną się kolejną paradą pojazdów bezsilnikowych, która wyjedzie z rozdrażewskiego Rynku o 13.30. Tym razem, z racji jubileuszu 100-lecia odzyskania niepodległości, jej mottem przewodnim będzie symbolika narodowa. Zachęcam wszystkich (nie tylko dzieci ze swoimi pojazdami), do udziału w paradzie, by pokazać swe przywiązanie do barw narodowych. Na autorów najlepszych pojazdów czekają atrakcyjne nagrody.
Na terenie GOSIR rozegrany zostanie XIII Turniej Sportowo-Rekreacyjny Sołectw, a swój dorobek artystyczny zaprezentują uczniowie i wychowankowie placówek oświatowych z terenu gminy. Moc atrakcji dzieciom zapewnią panie ze Stowarzyszenia Kobiet Wiejskich oraz iluzjonista Marcin Gogołowicz. Na godz. 20-tą zaplanowany jest spektakl kabaretu „Ławeczka”, który tworzą trzej świetni aktorzy, znani m.in. jako stali bywalcy ławeczki z najpopularniejszego polskiego serialu "Ranczo": Pietrek (Piotr Pręgowski), Hadziuk (Bogdan Kalus) i Solejuk (Sylwester Maciejewski). Następnie na scenie pojawi się Monika Kuszyńska, dawna wokalistka zespołu Varius Manx, reprezentująca Polskę na konkursie Eurowizji w roku 2015. Towarzyszyć jej będzie Kwartet Kuby Raczyńskiego.
                                     W imieniu organizatorów serdecznie zapraszam
                                                                                   Mariusz Dymarski
                                                                          Wójt Gminy Rozdrażew

Program (pobierz)