Galerie

Zaproszenie do udziału w warsztatach fotograficznych

Gminna Biblioteka Publiczna w Rozdrażewie rozpoczęła realizację kolejnego projektu realizowanego w ramach Programu Rozwoju Bibliotek. Projekt pt. MAGIA OBIEKTYWU zakłada przeprowadzenie warsztatów fotograficznych z uczniami, młodzieżą oraz dorosłymi pasjonatami fotografii.

Zajęcia rozpoczynają się 6 czerwca. Będą się odbywały od poniedziałku do piątku po 3 godziny dla grup 5 osobowych.  Harmonogram zajęć (pobierz)
Już 10 osób zgłosiło udział w warsztatach. Jest jeszcze 10 wolnych miejsc. Zgłoszenia przyjmuje Biblioteka (tel. 62 7221322).
W ramach projektu gimnazjaliści z ZSP w Rozdrażewie mieli okazję spotkać się z Panem Markiem Lapisem, byłym fotoreporterem współpracującym z Wprost, laureatem licznych nagród na konkursach fotografii prasowej. Jego fotografie były publikowane m.in. w The Sunday Telegraph, Reuters, Focus, Viva, Wprost, Polityka, Newsweek, Przekrój, National Geographic, Forbes, Gość Niedzielny, Twój Styl, Gala, Życie na Gorąco, Na Żywo, Przyjaciółka , Świat Kobiety, Naj, Pani, Pani Domu, Zwierciadło, Sukces, Rzeczpospolita, Gazeta Wyborcza, Puls Biznesu.
Zapraszamy również do obejrzenia pokonkursowej wystawy Wielkopolska PRESS PHOTO 2009. Wystawę można obejrzeć do 1 czerwca w ZSP w Rozdrażewie.
Projekt MAGIA OBOEKTYWU realizowany jest ze środków otrzymanych od Fundacji Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego w ramach Programu Rozwoju Bibliotek Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności.

magia obiektywu...
magia obiektywu...
magia obiektywu...