Uroczyste spotkanie z MDP dziewczyn jednostki OSP Rozdrażew

24 października 2016 r. w sali wiejskiej w Rozdrażewie odbyło się uroczyste spotkanie drużyny MDP  dziewcząt i zarządu jednostki OSP Rozdrażew z władzami samorządowymi oraz strażackimi  gminy i powiatu.

Wójt Gminy Rozdrażew – Mariusz Dymarski, Przewodniczący Rady Gminy – Artur Jakubek, złożyli podziękowania i gratulacje za osiągnięcia w Ogólnopolskich Zawodach Sportowo Pożarniczych w Wiśle wg. Regulaminu CTIF. Pan Wójt podkreślił fakt, że dziewczęta po raz pierwszy w historii uczestniczyły w takich zawodach, zdobywając VIII miejsce w skali kraju. Wspólnie z Przewodniczącym Rady Gminy wręczył upominki uczestniczkom zawodów.
Komendant Powiatowy PSP w Krotoszynie brygadier Jacek Strużyński  i Zastępca Komendanta Powiatowego PSP brygadier Tomasz Niciejewski skierowali słowa podziękowania życząc dalszych sukcesów w kolejnych zawodach. Każdy uczestnik zawodów został uhonorowany drobnym podarunkiem ufundowanym przez Państwową Staż Pożarną w Krotoszynie. Jednocześnie Komendant poinformował o wizycie w Krotoszynie Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji Mariusza Błaszczaka i zaproszeniu drużyny na to spotkanie.
Gratulacje i upominki na ręce dziewcząt i ich opiekuna Mateusza  Poczty złożyli również W-ce Prezes ZOP ZOSP RP w Krotoszynie - Henryk Szkudłapski oraz Przedstawiciel Starostwa Powiatowego w Krotoszynie Naczelnik Wydziału Spraw Obywatelskich i  Zarządzania Kryzysowego - Andrzej Wichłacz.

MDP Rozdrazew1
MDP Rozdrazew2
MDP Rozdrazew3
MDP Rozdrazew4
MDP Rozdrazew5
MDP Rozdrazew6