Zachęcamy do udziału w szczepieniu

 W  ramach  Promocji  Programu  Powszechnych Szczepień #SzczepimySię będzie możliwość  zaszczepienia się przeciwko Covid-19  w  Mobilnym  Punkcie  Szczepień

obsługiwanym  przez Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej „Rodzinny” s.c. w Krotoszynie. Szczepienia  odbędą  się  w  niedzielę,  29.08.2021 r. podczas Festynu z okazji Pożegnania Lata w godz.  14.00 - 18.00  na  terenie  Gminnego Ośrodka Sportu i Rekreacji -  budynek socjalny. W punkcie tym będzie można  zaszczepić  się przeciwko Covid-19 szczepionką  jednorazową firmy Johnson & Johnson.  W  związku  z  powyższym  zapraszamy mieszkańców  Gminy  Rozdrażew,  którzy  jeszcze  się  nie  zaszczepili,  by uczynili to w trosce o siebie i swoich najbliższych.   
Szczepienia nie wymagają wcześniejszego umówienia się, należy zabrać ze sobą  dowód  osobisty  oraz  numer  telefonu.  Do  szczepienia kwalifikował będzie lekarz po wypełnieniu kwestionariusza.  W przypadku problemów z samodzielnym dotarciem do punktu szczepień proszę o kontakt z Gminnym Koordynatorem ds. szczepień tel. 666 359 575, który pomoże w zorganizowaniu transportu.   

ZASZCZEP SIĘ !