Komunikaty inne

Dane spółki sprawdzisz w e-Urzędzie Skarbowym

Nowa usługa w serwisie e-Urząd Skarbowy umożliwia wspólnikom spółki osobowej dostęp do danych identyfikacyjnych spółki.

Czytaj więcej...

Prosto na rachunek...w banku

E-usługi są dostępne na każdym kroku i dla każdego – również w Zakładzie Ubezpieczeń Społecznych. Elektronicznie można też otrzymywać z ZUS świadczenia

Czytaj więcej...

Bezpłatny webinar dla pacjentów z chorobami urologicznymi

W ramach kampanii społecznej Zentiva – Zmieniamy Przyzwyczajenia zapraszamy 26 lipca o godz. 10.00 na bezpłatny webinar dla pacjentów z chorobami urologiczno-ginekologicznymi.

Czytaj więcej...

Ogólnopolski webinar - o pomocy dla rolników

Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi zaprasza rolników do udziału w bezpłatnym internetowym webinarium, które odbędzie 15 i 16 lipca 2021 r. o godz. 11.

Czytaj więcej...

Zwalczanie ASF - wytyczne

Powiatowy Lekarz Weterynarii przypomina o obowiązkowych wymaganiach bioasekuracji w gospodarstwach utrzymujących świnie, znajdujących się na  obszarze objętym  ograniczeniami.

Czytaj więcej...

Zasady przewozu towarów przez granicę

Rozpoczyna się sezon wakacyjnych wyjazdów zagranicznych. Zanim spakujemy swój bagaż – warto sprawdzić, co można w nim bezpiecznie i legalnie przewozić, nie narażając się na przykre niespodzianki

Czytaj więcej ...

Stypendia pomostowe na I rok studiów

Program „Stypendia Pomostowe”  adresowany jest do maturzystów ze wsi i małych miejscowości, pochodzących z niezamożnych rodzin, którzy chcą studiować.

Czytaj więcej...

Rozpoczęto inwentaryzację lasów

Starosta Krotoszyński informuje, że zgodnie z art. 13a ust. 1 pkt 2 ustawy z dnia 28 września 1991 r. o lasach, na terenie lasów wszystkich form własności rozpoczęto wykonywanie opracowania

Czytaj więcej...

Czekamy na stare fotografie BANY!

Powiat Krotoszyński realizuje projekt, w ramach którego powstanie ponad 3-kilometrowy odcinek ścieżki pieszo-rowerowej od Brzozy przez Nowy Folwark do ulicy Kozala w Krotoszynie.

Czytaj więcej...